Упаковка для Чебуреків 310х200х50 мм 80 гм2, біла преміум жиростійка

- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 01135
2 800 ₴/упаковка
2 598 ₴/упаковка
Показати оптові ціни+380 (97) 819-50-20
Багатоканальнийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Упаковка для Чебуреків 310х200х50 мм супер жиростійка (1/уп/500 шт)
Огляд упаковки
Паперові пакети для чебуреків - це не лише зручний спосіб транспортування, а й чудовий спосіб зберегти смак і аромат ваших чебуреків. Наші пакети виготовлені з високоякісної паперу, яка не пропускає жир і вологу. Вони також стійкі до розривів і деформації.
Наші Переваги:
- Якісні матеріали
- Екологічність
- Стійкість до жиру та вологи
- Широкий асортимент
- Можливість персоналізації
- Швидка доставка
Розмір : 310х200х50
Тип Матеріалу: папір крафт , жиростійкий
Щільність : 80 г./м.2
Призначення: Для хліба або чебуреків із жирною скоринкою до 1 кг!
Кількість в ящику 1000 шт - опт ціна на ящик
Кількість в упаковці для мінімального замовлення - 1000 шт
Замовляйте паперові пакети для чебуреків у нас і переконайтеся в їх якості та практичності!
+380 (97) 819-50-20 або на сайті kipack.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 1 кг |
| Повнокольоровий | Так |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 310 мм |
| Матеріал | Крафт бурий |
| Ручки | Немає |
| Колір | Білий |
| Щільність паперу | 80 г/м2 |
| Бічна складка | 50 мм |
| Призначення | Для продуктів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 598 ₴/упаковка


