Паперовий пакет з прозорою вставкою крафт 560х100х50 мм
Паперовий пакет з прозорою вставкою крафт 560х100х50 мм
- Пакет із прозорою вставкою для випічки
- Упаковка: 1000 шт.
- Щільність паперу: 40 г/м²
Розмір:
- Висота: 560 мм
- Ширина: 100 мм
- Глибина: 50/40 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Так |
| Повнокольоровий | Так |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Висота | 570 мм |
| Матеріал | Крафт бурий |
| Ручки | Немає |
| Упаковка | Паперовий пакет |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 599,39 ₴/упаковка





