Упаковка для картоплі фрі 160х100х50 мм велика порція 250 гр 1000 шт



- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 00927
1 040 ₴/упаковка
971 ₴/упаковка
Показати оптові ціни+380 (97) 819-50-20
Багатоканальнийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Паперовий пакет «Смачна картопля фрі» жиростійкий папір - Велика Порція Фрі до 250 гр
- Пакет для випічки жиростійкий
- Упаковка: 1000 шт.
Характеристики:
- Пакет жиростійкий
- Щільність паперу: 70 г/м²
- Тематика: фаст-фуд
- Висота: 160 мм
- Ширина: 100 мм
- Глибина: 50 мм
Шукаете де замовити упаковку для фаст - фуду та картоплі фрі - можна на сайті "Твоя Територія Упаковки" або по телефону 097 819 50 20
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Повнокольоровий | Так |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 105 мм |
| Матеріал | Крафт білий |
| Ручки | Немає |
| Колір | Білий |
| Упаковка | Паперовий пакет |
| Щільність паперу | 70 г/м2 |
| Бічна складка | 50 мм |
| Призначення | Для продуктів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 971 ₴/упаковка


