Паперовий пакет крафт бурий 310х200х50 мм
Паперовий пакет крафт бурий 310х200х50 мм
- Пакет для випічки
- Упаковка: 1000 шт.
- Вид: саше простий
- V-образне дно пакета
- Щільність паперу: 40 г/м²
Розмір:
- Висота: 310 мм
- Ширина: 200 мм
- Глибина: 50 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Повнокольоровий | Так |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Висота | 310 мм |
| Матеріал | Крафт бурий |
| Ручки | Немає |
| Упаковка | Паперовий пакет |
| Щільність паперу | 40 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 899,10 ₴/упаковка





