Алюмінієвий контейнер для для холодних та гарячих страв прямокутний 1270 мл (R27L) ( без кришки)


- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 01030
688,99 ₴/упаковка
654,54 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
Контейнер прямокутний з алюмінієвої фольги 1270мл (R27L)
Харчові контейнери виготовлені з алюмінієвої фольги.
Одноразовий фольгований контейнер підходить для приготування, транспортування і зберігання харчової продукції. Його можна використовувати для приготування або розігрівання їжі в духовці. При цьому контейнер не деформується і не плавиться.
Фольгований посуд застосовують у таких сферах, як продовольча торгівля, організація виїзних заходів, а також у сфері громадського харчування і доставки їжі.
Посуд можна використовувати як для глибокого заморожування -18°С, так і для випікання за максимальної температури 350°С.
Характеристика:

- Упаковка: 100 шт.
- Кришка до контейнера продається окремо Кришка до прямокутного алюмінієвого контейнера 1000 мл з алюмінієвої фольги і картону (R26L)
Одноразові контейнери використовують:
- в кафе
- в мережах швидкого харчування
- розважальних комплексах
- офісах компаній
- закладах охорони здоров'я та ринках
- великих торгових фірмах і супермаркетах
- на залізничному транспорті
- на морському і авіаційному транспорті.
Купити одноразовий контейнер з алюмінієвої фольги на 1270 мл можна на сайті одноразового посуду "Кіпак" - твоя територія упаковки або по телефону 097 819 50 20
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Контейнер/судок |
| Застосування | Універсальне |
| Матеріал | Алюмінієва фольга |
| Форма | Прямокутна |
| Об`єм | 1270 л |
| Довжина | 216 мм |
| Ширина | 152 мм |
| Висота | 68 мм |
| Країна виробник | Італія |
- Ціна: 654,54 ₴/упаковка


